KONST / Litografier / Färglitografi 12167476
nr 1216 7476
Färglitografi
Betty Anne Mörelius, Signerad BAM. Signerad, numrerad 60/140. Motivet: 43x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:56:50
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr